خویچا کواراتسخلیا ستاره گلزن باشگاه ناپولی علاقه خود را به باشگاه رئال مادرید پنهان نکرده و گفته است دوست دارد روزی در این باشگاه بازی کند. گوتی، الگوی دوران کودکی این بازیکن گرجستانی، از او خواست تا به رئال مادرید بپیوندد.ماموکا جوگلی، مدیربرنامه‌های کوارتسخلیا، اعتراف کرده است که موکلش از دوران کودکی طرفدار رئال مادرید بوده است.

خویچا کواراتسخلیا به خاطر گوتی طرفدار رئال مادرید شده است22

چیزی که خود بازیکن پس از پیروزی ناپولی مقابل اینتراخت فرانکفورت در لیگ قهرمانان اروپا به آن اشاره کرد.ستاره گرجستانی درباره علاقه خود به گوتی گفت: من فوتبال را به خاطر گوتی دوست دارم. او برای رئال مادرید بازی می‌کرد و زمانی که بچه بودم پیراهن‌های او در گرجستان فروخته نمی‌شد.

خویچا کواراتسخلیا به خاطر گوتی طرفدار رئال مادرید شده است1

خویچا کواراتسخلیا ستاره گرجستانی ناپولی علاقه منذ به حضور در بین کهکشانی ها می باشد.

بنابراین، یک پیراهن سفید کوچک خریدم و شماره ۱۴ او را روی آن نوشتم.وینگر گرجستانی ناپولی در این فصل عملکرد درخشانی داشته و در 27 بازی در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا ۱۲ گل به ثمر رسانده و ۱۵ پاس گل داده است.این بازیکن گرجستانی که ۲۱ سال سن دارد، مورد توجه تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن، منچسترسیتی و رئال مادرید قرار گرفته است و به نظر می‌رسد در تابستان راهی یک تیم بزرگ شود. ارزش این بازیکن در بازار ۱۰۰ میلیون یورو خواهد بود.

خویچا کواراتسخلیا به خاطر گوتی طرفدار رئال مادرید شده است

فهرست