واکنش حسن یزدانی به اتفاقات مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد

حسن یزدانی قهرمان کشتی جهان و المپیک که روز گذشته مورد توجه شدید دوستداران و علاقه‌مندان به کشتی قرار گرفت و با هجوم تماشاگران به سمت خودش در سالن 12هزار نفری آزادی مواجه شد، امروز در قالب یک استوری به ابراز احساسات تماشاگران واکنش نشان داد.
کشتی‌گیر دوست‌داشتنی کشورمان ابتدا نوشت:”درحاشیه رقابت‌های انتخابی تیم ملی یک بار دیگر شرمنده لطف شما عزیزان شدم. باور کنید این بنده کمترین مستحق این همه مهر و محبت نیستم.”
او در ادامه این استوری نوشت:” می‌دانم تک‌تک شما که خود را روی تشک مسابقه رساندید، هدفی جز ابراز احساسات ناب خود نداشتید تا اینبار به این شکل من را شرمنده خود کنید. از همین رو بر خود واجب می‌دانم علاوه بر اینکه دست تمام شما عزیزان را به مهر می‌فشارم، بابت اینکه اگر با فردی به تندی برخورد شد، عذرخواهی کرده و خواهش کنم در مواقع اینچنینی احساسات زلال خود را کنترل کنید تا مبادا مشکلی ایجاد شود یا خدای ناکرده اتفاق ناگواری رخ دهد.

واکنش حسن یزدانی به اتفاقات مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد1

حسن یزدانی در مسابقه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با نتیجه 10_0 علیرضا امامی را شکست داد و دوبنده تیم ملی را در بازی های جهانی صربستان برتن خواهد کرد.

در پایان از شما مردم عزیز، ماموران حراست و انتظامی، مسئولان برگزاری مسابقات و فدراسیون کشتی کمال تشکر را دارم.”البته این نکته را هم بایستی بازگو کرد که انتظامات در سالن وجود داشت یا که خیر و اگر حسن یزدانی این قهرمان ملی دچار حادثه و مصدومیت می شد چه ارگانی پاسخگو این اتفاقات خواهد بود.

واکنش حسن یزدانی به اتفاقات مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد2

فهرست