مقصد نهایی سیاوش یزدانی مدافع تازه جدا شده باشگاه استقلال تا حدودی مشخص شده است.با توجه به فسخ یک‌طرفه قرارداد استقلال با سیاوش یزدانی توسط این باشگاه، حتی با در صورت حکم کمیته تعیین وضعیت مبنی بر غیرقانونی بودن این کار، آنچه مشخص است سیاوش یزدانی در صورت ماندن در استقلال تا آخر فصل جایی در این تیم نخواهد داشت.با وجود جدایی این بازیکن از استقلال او حاضر نخواهد بود تا یک نیم فصل دور از شرایط بازی و تمرینات تیمی باشد.

مقصد نهایی سیاوش یزدانی مشخص شده است2

مقصد نهایی سیاوش یزدانی اصفهان و تیم سپاهان خواهد بود.

از طرف دیگر نیاز مبرم سپاهان به جذب یک مدافع وسط بعد از جدایی رناتو داسیلویرا و محمد نژادمهدی از جمع طلایی‌پوشان، قرار داشتن این تیم در کورس قهرمانی و البته علاقه و اعتقاد ژوزه مورایس به سبک بازی و توانایی‌های یزدانی، این باشگاه اصفهانی را به محتمل‌ترین مقصد مدافع مغضوب ساپینتو در استقلال تبدیل می‌کند.

مقصد نهایی سیاوش یزدانی مشخص شده است

در حال حاضر شواهد و قراین حکایت از قریب‌الوقوع بودن این انتقال طی روزهای آتی دارد و بعید به نظر می‌رسد یزدانی که سابقه دو فصل حضور در سپاهان را هم در کارنامه دارد، لیگ بیست و دوم را جایی خارج از اصفهان تمام کند. به خصوص که از روز گذشته نیز تماس‌هایی بین آنها برقرار شده و حصول نتیجه در روزهای آینده محتمل است.

مقصد نهایی سیاوش یزدانی مشخص شده است22

فهرست