سرمربی کروات سابق تیم ملی دراگان اسکوچیچ پس از شکست تیم ملی مقابل آمریکا منتقد فدراسیون و تیم تحت هدایت کی روش می باشد و دلیل اصلی ناکامی و نتایج اخیر را سن بالای بازیکنان دانسته است.وی در تازه‌ترین گفتگوی خود کی روش را متهم کرد که به «بازیکنان وفادار» به سرمربی پرتغالی بیشتر از «بهترین بازیکنان» در جام جهانی بازی داده است.

سرمربی کروات ادعا کرد من ایران را به دور حذفی می بردم

او همچنین مدعی شد که تیم ملی ایران با او می‌توانست از مرحله گروهی صعود کند.اسکوچیچ ابتدا درباره حضورش در برنامه‌های مختلف در طول مسابقات جام جهانی گفت: کمی خسته کننده است، حدود چهل بازی را در مدت زمان بسیار کوتاهی دیده‌ام.

سرمربی کروات ادعا کرد من ایران را به دور حذفی می بردم2

سرمربی کروات سابق تیم ملی ایران سن بالای بازیکنان را دلیل اصلی عدم نتیجه گیری این تیم در جام جهانی می داند.

وی درباره اینکه آیا مسابقه‌ای بوده که نسبت به آن احساس خاصی داشته باشد؟ به تیم ملی ایران اشاره کرد و افزود: سخت است قبول کنم که بعد از سه سال هدایت آن تیم و صعود به جام جهانی، در جام جهانی نباشم. در ایران می‌گویند من آنها را به جام جهانی بردم و الان می‌گویند ایرانِ کی روش. تماشای این موقعیت برایم سخت بود.او سپس سبک مربیگری کی روش و خودش را مقایسه کرد و یادآور شد: ما به عنوان مربی از نظر سبک بازی کاملاً متفاوت هستیم. کی روش هجومی نیست؛ او بیشتر یک مربی دفاعی است.

سرمربی کروات ادعا کرد من ایران را به دور حذفی می بردم1

فهرست