سرمربی خارجی سابق استقلال ریکاردو ساپینتو به دنبال گرفتن حکم علیه تیم سابق خود می باشد.اگرچه شرایط مالی باشگاه استقلال در قیاس با یک سال گذشته تا حدی امیدوار کننده‌تر شده و هواداران به مالک جدید دل بسته‌اند تا بتواند دغدغه‌های مادی باشگاه را مرتفع کند اما نمی‌توان این واقعیت را کتمان کرد که استقلالی‌ها همچنان با چند پرونده شکایت بین المللی دست و پنجه نرم می‌کند.

سرمربی خارجی سابق استقلال تا 40 روز دیگر علیه این تیم حکم می گیرد11

سرمربی خارجی سابق باشگاه استقلال ساپینتو تا پایان تابستان حکم علیه باشگاه استقلال را خواهد گرفت.

یک از این پرونده ها بحث شکایت ریکاردو ساپینتو است. مردی که در دادگاه بدوی علیه استقلال حکم گرفت ولی استقلالی‌ها لایحه دفاعیه تنظیم کردند تا هم به جهت دریافت مجوز حرفه‌ای زمان بخرند و هم اینکه امیدوارند در این ماجرا نیز مانند داستان عزیزبک آمانوف از رقم پرداختی به سرمربی سابق خود بکاهند.

در مورد ریکاردو ساپینتو حکایت از آن دارد که دادگاه عالی ورزش به استقلالی‌ها اعلام کرده است حکم شکایت سرمربی سابق این باشگاه حداکثر تا ۱۲ مرداد امسال صادر می‌شود و استقلالی‌ها ۴۰ روز فرصت دارند تا قبل از صدور حکم پیرامون این پرونده به صورت خصوصی با وکلای ساپینتو وارد گفتگو شده و پرونده را در قالب توافق دوجانبه ببندند در غیر این صورت حکم صادر می‌شود و آنگاه همه چیز باید دقیقاً طبق حکم صادره جلو برود.

سرمربی خارجی سابق استقلال تا 40 روز دیگر علیه این تیم حکم می گیرد

واقعیت امر این است که احتمال تبرئه شدن استقلال از بابت مطالبات ریکاردو ساپینتو بسیار کم است و این باشگاه نهایت تلاش خود را به کار بسته تا از میزان رقم پرداختی به او در حکم نهایی بکاهد.

فهرست