سرمربی انگلیس رازی را برای هواداران فوتبال در این کشور فاش کرده است.گرت ساوتگیت با وجود این که تیمش را به نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ و فینال یورو ۲۰۲۰ رسانده بود، به استعفا از سرمربیگری انگلیس فکر کرد.پیش از رقابت های جام جهانی 2022 قطر تیم ملی فوتبال انگلیس پس از باخت ۴ بر صفر در خانه مقابل مجارستان در لیگ ملت‌ها هو شد و این مشکل بزرگی برای سرمربی این تیم تبدیل شد تا آنجایی که او اعلام کرد جام جهانی آخرین تورنمنت او خواهد بود تا حمایت بیش‌تری را داشته باشد.

سرمربی انگلیس به فکر استعفا بوده است1

سرمربی انگلیس این تیم را به نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ و فینال یورو ۲۰۲۰ رسانده است.

ساوتگیت به بی بی سی اسپورت گفت: من هرگز نمی‌خواهم در موقعیتی قرار بگیرم که حضور من تاثیر منفی بر تیم داشته باشد. اولین چیزی که شما به عنوان یک مربی می‌خواهید این است که حضور شما تفرقه‌انگیز نباشد و مانع از عملکرد تیم شما نشود.ساوتگیت انگلیس را به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی در قطر هدایت کرد، جایی که آن‌ها به فرانسه باختند.

سرمربی انگلیس به فکر استعفا بوده است2

این مربی ۵۲ ساله گفت: حذف شدن در مرحله یک چهارم نهایی بسیار سخت بود اما حمایت بازیکنان و هواداران فوق‌العاده بود.در آستانه جام جهانی، ساوتگیت به دلیل عملکرد ضعیف انگلیسی‌ها در لیگ ملت‌ها و سقوط به دسته B مورد انتقاد قرار گرفت و توماس توخل، سرمربی به عنوان جانشین او معرفی شده بود.

سرمربی انگلیس به فکر استعفا بوده است

فهرست