ستاره کره ای تاتنهام با رد پیشنهاد باشگاه های عربستانی به ادامه حضورش در لیگ برتر تاکید کرد. سون سال ۲۰۱۵ با قراردادی ۲۲ میلیون پوندی از بایرلورکوزن به تاتنهام پیوست و تاکنون درخشش خوبی در لیگ جزیره داشته است. نقطه عطف او در لیگ برتر فصل ۲۲-۲۰۲۱ بود که ۳۵ بازی با پیراهن تاتنهام انجام داد و ۲۳ گل ثبت کرد تا نخستین آقای گل آسیای لیگ برتر شناخته شود. او با محمد صلاح بهترین گلزنان آن فصل لیگ برتر لقب گرفتند.

ستاره کره ای خواستار ادامه همکاری در لیگ برتر انگلیس است

سون هیونگ مین در هفته‌های اخیر با خبرهایی درباره انتقالش به عربستان سعودی در ارتباط بوده و انتظار می‌رفت در تابستان تاتنهام را ترک کند. الاتحاد که قبلا کریم بنزما و انگولو کانته را به خدمت گرفته است، به این مهاجم علاقه دارد. با این حال ملی‌پوش کره جنوبی شایعات جدایی خود را تکذیب کرد و گفت هنوز چندین هدف با تاتنهام در لیگ برتر دارد و کارش در این تیم تمام نشده است.

ستاره کره ای خواستار ادامه همکاری در لیگ برتر انگلیس است2

ستاره کره ای برای حضور در لیگ عربستان جواب منفی داده است.

ستاره کره ای  گفت: کارهای زیادی در لیگ برتر دارم. الان پول برایم مهم نیست و افتخار فوتبال بازی‌کردن در لیگ مورد علاقه‌ام اهمیت دارد.
تاتنهام به به خدمت گرفتن سرمربی جدید آنژه پوستج‌اوغلو به دنبال فصلی متفاوت می باشد. البته مهم‌ترین مساله برای تاتنهامی‌ها آینده هری کین، کاپیتان محبوب تیم است که در آستانه پیوستن به بایرن‌مونیخ قرار دارد. روزنامه بیلد، چاپ آلمان، چند روز پیش از نهایی‌شدن این جابه‌جایی نوشته بود.

ستاره کره ای خواستار ادامه همکاری در لیگ برتر انگلیس است1

فهرست