حجت کریمی که به عنوان سرپرست مدیر عامل باشگاه استقلال می باشد درگفتگویی که امروز برگزار کرده گفته است که طی یکی و دورزو آینده سرمربی تیم مشخص خواهد شد.سرپرست باشگاه استقلال در ادامه تاکید کرد که استقلال برای مذاکره با مربی خارجی، به کشورهای دیگر نمی‌رود و این مربی خارجی است که باید برای مذاکره به ایران بیاید!

حجت کریمی به شکایت ساپینتو واکنش نشان داد

حجت کریمی برای انتخاب سرمربی خارجی از ایران خارج نمی شود و مربی مورد نظر خودش بایستی به ایران برای ثبت قرارداد بیاید.

حجت کریمی گفت: مربی خارجی اول باید بیاید ایران. این‌طور نیست که ما برویم آنجا قرارداد ببندیم. استقلال باشگاه بزرگی است. مربی خارجی باید اول خودش بیاید ایران و باشگاه استقلال را ببیند و بعد قرارداد بسته بشود.خبرنگاری از سرپرست استقلال درباره تصمیم ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق این تیم برای شکایت به فیفا سئوالی پرسید.

حجت کریمی به شکایت ساپینتو واکنش نشان داد1

کریمی در واکنش گفت: خبر ندارم. چرا باید شکایت کند؟ از دستمزدش چیزی باقی نمانده است و آن هم پرداخت می‌شود. حدود ۲۰۰ هزار تا طلب دارد. کارهایش از طریق بانک شهر کارهایش انجام شده است و ان شاءالله پرداخت می‌شود.وی سپس به افرادی که تلاش می‌کنند مدیرعامل باشگاه استقلال بشوند کنایه زد و ادامه داد: از وقتی آمده‌ایم دشمن و شیطنت زیاد داریم؛ قدیم و جدید. کسانی هم که دارند تلاش می‌کنند، بیایند -روی صندلی مدیریت باشگاه- بنشینند. ما راه را آماده کرده‌ایم. هرکسی که می‌خواهد بیاید.

حجت کریمی به شکایت ساپینتو واکنش نشان داد2

فهرست