جواد نکونام سرمربی فولاد که پس از شکست دادن الفیصلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا از سمت خود استعفا داده بود،این کناره گیری با موافقت باشگاه نیز همراه شده است. مدیران باشگاه فولاد با انتشار یک بیانیه تند علیه سرمربی شان، با این استعفا موافقت کردند.

نکونام با یک لبخند پاسخ باشگاه فولاد را داد2 جواد نکونام با انتشار پستی از بازیکنان و افراد مرتبط با باشگاه فولاد خداحافظی کرد.

سرمربی سابق فوتبال فولاد بعد از بیانیه باشگاه فولاد متنی در اینستاگرامش منتشر کرد که به شرح زیر است:
سلام به بازیکنان، مربیان، هواداران و تمام اعضای تیم بزرگ فولاد خوزستان
چیزی که می‌خواهم برایتان بنویسم، خارج از دایره لغاتی است که در فوتبالم تجربه کردم. همیشه ایستاده‌ام، جنگیده‌ام و هیچگاه از تقابل با مشکلات هراسی نداشته‌ام ولی رفتم تا شاید با رفتنم، به شما آسیبی نرسد.امروز با افتخار درباره‌تان حرف می‌زنم چون شما با کارهای بزرگ‌تان برای همیشه در تاریخ ماندگار شده‌اید.
به چشم دیدم در گرما و سرما، به عشق طرفداران فوتبال ، بالاتر از توان خود دویدید و جنگیدید.
از خدا ممنونم این فرصت را در اختیار من قرارداد تا بخش مهمی از اتفاقات شیرین زندگی‌ام را کنارتان تجربه کنم.

جواد نکونام با یک لبخند پاسخ باشگاه فولاد را دادهمیشه گفته‌ام رهبری کردن و بردن بهایی دارد. در این سال‌ها تلاش کردم شما را به سمتی بکشم که ذهنیت برنده شدن در وجود تک تک‌تان نهادینه شود و اگر در این مسیر از سوی من بدخلقی یا عصبانیت دیدید، عذرخواهی می‌کنم.می توانم نام تک تک کسانی که کمک کردند چالش ها و لحظات مهمی را تجربه کنم، بیاورم اما ترجیح می دهم یک تشکر جمعی کنم چون در رختکن تیم ما جایی برای فرد نبود، بلکه یک تیم بودیم. همه با هم بردیم و همه با هم شکست خوردیم.
در پایان می‌خواهم از همه کارکنان تیم هم تشکر کنم. مردم و مطبوعات همیشه از بازیکنان و مربیان حرف می‌زنند ولی بدون تلاش شما، هیچیک از موفقیت‌های فولاد به دست نمی‌آمد. ممنون یک فضای منحصر به فرد در رختکن تیم به وجود آوردید.
همه شما عزیزانم بخشی از هیجان انگیزترین تجربه زندگی من بودید.
شایان ذکر است که جواد نکونام با فولاد یک جام حذفی و یک سوپر جام بدست آورده است و به ویترین افتخارات این باشگاه جنوبی اضافه کرده است.پس از جدایی جواد نکونام محمد رضا رجبی به عنوان سرمربی موقت این باشگاه انتخاب شد.

 

جواد نکونام با یک لبخند پاسخ باشگاه فولاد را داد1

فهرست