تماشای فوتبال زنده از بالکن خانه ات یکی از مزیت های یک مستاجر انگلیسی می باشد.«بن» یکی از مستاجران خوش‌شانسی بود که می‌توانست چند متری از مبل خود دور شود تا از بالکن آپارتمانش فوتبال زنده را تماشا کند. به این دلیل که او در یکی از بلوک‌های واقع در چهار گوشه استادیوم مچ‌روم در لیتون لندن زندگی می‌کرد، جایی که خانه تیم صدر جدولی لیگ دو «لیتون اورینت» است.

تماشای فوتبال زنده بدون خرید بلیت2

تماشای فوتبال زنده با یک بشقاب شام و نوشیدنی از بالکن خانه ات لذت بخش است.

این تماشاگر فوتبال زنده گفت:«ایده زندگی در یک استادیوم فوتبال غیر قابل چشم‌پوشی بود، من نیمی از دوستانم را قبل از امضای قرارداد دعوت کرده بودم و خدا می‌داند که چگونه نامزدم را متقاعد کردم که با این ایده موافقت کند. زمانی که به دنبال جایی برای زندگی بودیم، به طور تصادفی به این آپارتمان برخورد کردیم. وقتی بالکن را دیدم، حتی به خودم زحمت نگاه کردن به آشپزخانه یا حمام را هم ندادم. زندگی در اینجا باعث می‌شود که همه چیزهای پشت صحنه را ببینید که به عنوان یک طرفدار معمولی فرصتش در اختیارتان قرار نمی‌گیرد.

تماشای فوتبال زنده بدون خرید بلیت

واقعاً خوب است. شما می‌توانید در یک عصر سه‌شنبه با شام و یک لیوان نوشیدنی به تماشای یک مسابقه فوتبال حرفه‌ای بنشینید در حالی که نامزدت جلوی تلویزیون مشغول تماشای برنامه آشپزی است. ما حتی نیازی به خرید یک تلویزیون دیگر هم نداریم.»

تماشای فوتبال زنده بدون خرید بلیت1

فهرست