اسطوره بوکس فیلیپین مانی پاکیائو نمی تواند در المپیک حضور داشته باشد.کمیته بین‌المللی المپیک به کمیته المپیک فیلیپین اعلام کرد که مانی پاکیائو نمی‌تواند در بازی‌های پاریس شرکت کند. این کمیته محدودیت سنی برای بوکسورها برای حضور در بازی‌های المپیک تعیین کرده است و بر این اساس بوکسورهای زیر ۴۰ سال مجاز به حضور در المپیک‌اند.

اسطوره بوکس فیلیپین اجازه حضور در المپیک را نخواهد داشت1

اسطوره بوکس فیلیپین نمی تواند در المپیک حضور داشته باشد.

ستاره فیلیپینی اکنون ۴۵سال دارد، واجد شرایط حضور در المپیک نخواهد بود.پاکیائو که سال ۲۰۲۱ بازنشسته شد، سال گذشته گفت که دوران درخشان ۲۶ ساله او تنها یک چیز کم دارد و آن هم حضور در بازی‌های المپیک است: «از ابتدا می‌خواستم در المپیک باشم ولی هر بار اتفاقی رخ داد و مانع از حضورم در المپیک شد. آرزوی من کسب مدال طلا در المپیک است.»

اسطوره بوکس فیلیپین اجازه حضور در المپیک را نخواهد داشت2

اگر چه او در بازی‌های المپیک تابستانی حضور نخواهد داشت اما طرفداران این بوکسور می‌توانند مبارزه او و فلوید می‌ودر را که در ژاپن قطعی شده است، تماشا کنند. زمان این مبارزه بوکس هنوز اعلام نشده است. این دو قبلا نیز با هم روبه‌رو شده بودند. فلوید می‌ودر، بوکسور بدون شکست آمریکایی، در مبارزه قبل در لاس‌وگاس برنده شد. از این مسابقه می‌ودر ۱۸۰ میلیون دلار و پاکیائو ۱۲۰ میلیون دلار درآمد کسب کردند.

اسطوره بوکس فیلیپین اجازه حضور در المپیک را نخواهد داشت

فهرست